MEDARBEJDERE

Jes Aarre

Herbarieassistent Science Museerne - Steno Museet

Birthe Annamann

Gartner Science Museerne - Steno Museet

Birgitte Bergmann

Herbarieadministrator og biolog Science Museerne - Herbariet

Finn Borchsenius

Prodekan Dekanat, Technical Sciences

Helle Brandt

Gartner Science Museerne - Steno Museet

Hans Buhl

Museumsinspektør Science Museerne - Steno Museet

Bettina Bøje

Kontorfunktionær Science Museerne

Signe Eiserhardt

Formidlingsmedarbejder Science Museerne

Linda Greve

Formidlingschef Science Museerne

Lajla Hauge Hansen

Daglig leder Cafeen Væksthusene Science Museerne - Steno Museet

Niels Dynæs Hansen

Håndværker Science Museerne - Steno Museet

Rene Kim Damsgaard Hansen

Gartner Science Museerne - Steno Museet

Ulla Niemann Hansen

Kontorassistent Science Museerne

Aase Roland Jacobsen

Inspektør Science Museerne - Steno Museet

Matilde Brill Malmros Jensen

Køkkenmedhjælper Science Museerne

Jacob Justesen

Gartner Science Museerne - Steno Museet

Anne Møller Kielgast

Kontorfunktionær Science Museerne - Steno Museet

Susanne Sindberg Kirkfeldt

Fagleder for design og marketing Science Museerne - Steno Museet

Mary Marie Kromann

Kontorfunktionær Science Museerne - Steno Museet

Bjørn Bjerre Lang

Væksthusgartner Science Museerne - Steno Museet

Kamma Lauridsen

Formidlingsmedarbejder Science Museerne - Steno Museet

Bent Lorenzen

Bygningschef, Direktør Administrationscenter Nat-Tech - NTbyg

Trine Bjerre Mikkelsen

Kommunikation og presse Science Museerne - Steno Museet

Christian Munk

Gartner Science Museerne

Ulla Nass

Kontorassistent Science Museerne

Hanne Nørager Nordstrøm

Medhjælper Science Museerne - Herbariet

Jes Ingemann Vinther Pedersen

Kontorassistent Science Museerne

Morten Arnika Skydsgaard

Museumsinspektør Science Museerne - Steno Museet

Astrid Charlotte Koch Svennesen

Kontorfunktionær Science Museerne - Steno Museet

Bente Thousgaard

Afdelingsleder Science Museerne - Steno Museet

Charlotte Trolle Olsen

Formidlingsmedarbejder Science Museerne